Odkaz pro diváky našich představení Divadlo sebou

Vstupné pro školní kolektivy ve Studiu ALTA je 80 - 100 Kč/dítě, pedagogický doprovod zdarma, rezervace představení pro školy a kolektivy - mail: tanecnistudiolight@gmail.com nebo telefonicky Aneta Novotná 777 007 104.  

Vstupné pro veřejnost ve Studiu ALTA je 100 - 150 Kč

*

16. 8. 18:30 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Bohemian Hall, Astoria, New York, USA

20. 8. 15:00 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká High School Unionville-Sebewaing, Michigan, USA 

24. 8. 18:30 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Linden, Michigan (Linden Dance Academy), USA

26. 8. Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Port Huron, Michigan, USA

27. 8. Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Oxford, Indiana, USA

19. 9. 9:00 + 10:30 + 17:00 Studio Alta Putování ve větvích

15. 10. 16:00 Studio Alta JOLA MANGPO

16. 10. 9:00 + 10:30 Studio Alta JOLA MANGPO

17. 10. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

30. 10. 9:00 + 16:00 Studio Alta Děti lví srdce + Střípky z putování Pitrýska

31. 10. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

1. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Putování ve větvích

2. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Putování ve větvích

3. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Krabat

4. 11. 17:00 Studio Alta Krabat

5. 11. 14:00 + 17:00 Studio Alta Vyčaruj si neděli /aneb Párty túra

6. 11. 9:00 dílna+ 10:00 Studio Alta Pohádka po kapkách

7. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta JOLA MANGPO

8. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta JOLA MANGPO

15.12. 16:00 Studio Alta Krabat /zadáno KMD

*

Archív odehraných inscenací 2017

20. 1. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

26. 2. 16:00 Studio Alta JOLA MANGPO / PREMIÉRA

26. 2. 20:00 přidané představení JOLA MANGPO

3. 3. 9:00 + 10:30 Studio Alta Pohádka po kapkách

6. 3. 9:00 + 10:30 Studio Alta JOLA MANGPO

21. 3. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice vstupenky

21. 3. OTVÍRÁNÍ - přehlídka dětského divadla, work in progress dětských inscenací

15:15 Střípky z putování Pitrýska

18:00 Děti lví srdce 18:00

2. 4. 9:30 Studio Alta premiéra dětské inscenace Střípky z putování Pitrýska v rámci přehlídky Otvírání

2. 4. 12: 30 Studio Alta premiéra dětské inscenace Děti lví srdce v rámci přehlídky Otvírání 

11. 5. 20:00 Sokol Klamovka - setkání padesáti šesti tanečníků v jedné choreografii na plese ZUŠ Na Popelce a další taneční osvěžení

16. 5. 9:30 Studio Alta JOLA MANGPO

16. 5. 16:30 Studio Alta "NGA KAMPA LA ČAČE / JDU DOMŮ" - série představení pro děti

19. 5. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

14. 6. 9:30 + 16:00 Fabrika Svitavy /Dětská scéna 2017, Střípky z putování Pitrýska

21. 6. 9:00 Studio Alta Krabat + dílna

22. 6. 18:00 Studio Alta SPOLU NA SCÉNĚ umělecká reprzentace uměleckých škol Blue Lake a Tanečního studia Ligt při ZUŠ Na Popelce v Praze a doprovodný hudební program v kavárně

2. 7. JOLA na festivalu Karsha Gustor v klášteru Karsha /Indie

4. 7. taneční pásmo Nga Kampa la čače, Ičar /Indie

10. 7. JOLA, Kargyak /Indie

12. 7. taneční pásmo Nga Kampa la čače, Gomporančen /Indie

29. 7. 21:30 kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově, festival Menteatral "Děti lví srdce"

2. 8. 19:30 Divadlo Sebou Dalrymple Hall, Fraserburgh, Skotsko

3. 8. 19:00 JOLA MANGPO The Lemon Tree Theatre, Aberdeen, Skotsko

4. 8. 22:00 Divadlo Sebou Hillhead Student Village, Aberdeen, Skotsko

5. 8. 14:30 + 19:30 Divadlo Sebou HIS MAJESTY´S THEATRE, Aberdeen, Skotsko

10. 8. 14:30 + 16:30 Jiráskovo divadlo v Hronově, festival Jirákův Hronov, "Děti lví srdce", ČR

10. 8. 17:45 roztančíme náměstí Jiráskova Hronova před divadlem, ČR

*

Archív odehraných inscenací 2016

17. 1. 14:00 + 16:00 Studio Alta Putování ve větvích

18. 1. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

19. 1. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

21. 2. 14:00 + 16:00 Studio Alta Karlík

15. 3. 10:00 Divadlo Celetná, přehlídka Assitej JOLA

15. 3. 14:00 Divadlo Celetná, přehlídka Assitej Pan Brum a jeho dům

17. 3. 17:00 Studio Alta, přehlídka Otvírání, work in progress nových dětských inscenací Puntíkáři/pachatelé dobrých skutků a Máslová Líza

3. 4. 10:00 Studio Alta Máslová Líza + Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

3. 4. 16:00 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

4. 4. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

5. 4. 9:00 + 10:30 Studio Alta Krabat

10. 4. 14:00 (zadáno) + 16:00 Studio Alta Putování ve větvích

11. 4. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

30. 4. Sladovna Písek 14:00 JOLA Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků + Máslová Líza/tečka za výstavou Dobrodruzi

15. 5. Studio Alta Benefice "Na kraj světa", program určený na podporu zahraniční reprezentace dětských talentů. JOLA, Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků, Máslová Líza, Divadlo Sebou a další

9. 6. 17:00 obnovená premiéra  Studio Alta Pohádka po kapkách

10. 6. 18:00 obnovená premiéra  Studio Alta Pohádka po kapkách

11. 6. 10:00 + 13:50 Fabrika Svitavy Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

20. 6. Divadlo Drak 10:00 JOLA

1. 7. Shanghai Art Theatre Ertong, Čína Putování ve větvích

2. 8. 20:00 Exchange Party DENKIBUIL, The World Festival of Children’s Performing Arts in Toyama, reprezentace Czech republic - lidové tance Divadlo Sebou

3. 8. 14:00 The World Festival of Children’s Performing Arts in Toyama, Takaoka Bunka Hall, Japonsko JOLA

6. 8. 16:30 + 20:00 Hronov - Jiráskovo divadlo, Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

14. 8. 10:00 Prerie Divadlo Sebou, Meschers, Francie

15. 8. 21:45 Terranga Divadlo Sebou, Meschers, Francie

17. 8. 20:30 Prerie Bubnohraní, Meschers, Francie

18. 8. 21:45 Terranga Divadlo Sebou, Meschers, Francie

19. 8. 18:30 Prerie Divadlo Sebou, Meschers, Francie

24. 8. 20:00 JOLA a Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků pro Školu Přebytek

27. 8. Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků pro Školu Přebytek

11. 9. 16:00 Studio Alta Putování ve větvích

23. 9. 9:00 + 10:30 Studio Alta Pohádka po kapkách

30. 9. 10:00 Jola + Puntíkáři, pachatelé dobrých skutkůStanica Žilina

1. 10. 16:00 Jola + Puntíkáři, pachatelé dobrých skutkůStanica Žilina

3. 10.  9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

5. 10. 10:00 Divadlo loutek Ostrava, festival Divadlo bez bariér JOLA 

15.10. 13:15 + 15:15 Minor, Krabat - cesta za kouzlem divadla, workshop v rámci akce Struny dětem

16. 10. 9:00 v bloku od 9:00 v divadle Disk v rámci přehlídky DVD Máslová Líza

12. 11. 13:00 slavnostní zahájení benefice + 14:00 JOLA MANGPO /zadáno

12. 11. 18:00 Tančili jsme na kraj světa / aneb - kam jsme v létě dotančili

13. 11. 11:00 Pohádky z kufru / aneb děti si hrají pohádkově

13. 11. 13:00 Kufr pro hrdinu / aneb staň se i TY pachatelem dobrých skutků

13. 11. 16:00 JOLA MANGPO / work in progress nového projektu

19. 11. 17:00 Studio Alta Noc Divadel, Máslová Líza s interaktivním programem

27. 11. 18:00 Studio Alta Krabat

28. 11. 9:00 + 10:30 Studio Alta Krabat

29. 11. 9:00 Studio Alta Krabat

4. - 9. 12. Studio Alta festival komunitnho divadla PARTITURA:

4. 12. 11:00 + 14:00  Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

5. 12. 9:00 dílna + 10:00 Krabat

5. 12. 16:00 + 17:30 Mikuláš pro Altík

6. 12. 9:00 dílna + 10:00 Dark Horse

7. 12. 9:00 dílna + 10:00 

7. 12. 17:00 JOLA MANGPO 

8. 12. 9:00 dílna + 10:00 Putování ve větvích  vstupenky

8. 12. 17:00 Párty litera-túra/ZADÁNO

9. 12. 9:00 dílna + 10:00 Pohádka po kapkách vstupenky

*

Archív odehraných inscenací 2015

16. 1. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Hodně malá čarodějnice

17. 1. 16:00 Studio ALTA Hodně malá čarodějnice

16. 2. 9:30  Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

16.2. 17:00 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

17. 2. 8:30 + 10:30 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

22. 2. 11:00 MALÁ INVENTURA Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/215411000160223

16 . 3. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Krabat

17. 3. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Krabat

17. 3. 13:00 - 18:00 Studio ALTA přehlídka dětského divadla / JOLA, Pan Brum

29. 3. 10:00 Studio ALTA přehlídka dětského divadla OTVÍRÁNÍ/ JOLA, Pan Brum

29. 3. 16:00 Studio ALTA JOLA, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/215411000160331

26. 4. 16:00 Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

27. 4. 8:30 + 10:30 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

14. 5. 20:00 ukázky Divadla sebou na plese ZUŠ - Sokolovna Klamovka

7. 6. 16:00 veřejna generálka Pan Brum

13. 6. 10:00 + 13:30 FABRIKA Svitavy JOLA a Pan Brum a jeho dům v rámci 44. celostátní přehlídky dětského divadla Dětská scéna

21. 6. 12:15 hrad Točník, Pan Brum a jeho dům + workshop, v rámci festivalu REFUFEST

24. 6. 11:00 Studio ALTA  Krabat

25 . 6. 11:00 Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

25. 6. 19:00 Studio ALTA Rozsvítíme Ameriku 

1. 8. 21:00 kostel NANEBEVZETÍ PANNY MARIE v Neratově, festival Menteatral JOLA

3. 8. 16:00 + 20:45 sál Josefa Čapka, divadlo Hronov v rámci přehlídky Jiráskův Hronov JOLA

11. 8. 19:00 Fayette/USA Rozsvítíme Ameriku

13. 8. 19:00 Kinsford, Band Shell on the Lake Following /USA - Rozsvítíme Ameriku

19. 8. 15:00 Miller Theater, Blue Lake /USA - Rozsvítíme Ameriku a JOLA

20. 8. 16:00 First Hebren Congregation, South Haven /USA - Rozsvítíme Ameriku

21. 8. 18:00 Trilogy Dance, Lake Zurych /USA - Rozsvítíme Ameriku

22. 8. 20:00 Velehrad Brookfield, Chicago /USA - Rozsvítíme Ameriku

26. 8. 17:00 Studio ALTA - Rozsvítíme Ameriku

13. 9. 17:00 sousedská akce "JOLA s lezením v Boulderu" Studio  ALTA JOLA

14. 9. 9:00 + 17:00 Studio ALTA Hodně malá čarodějnice

2. 10. 20:00 JOLA DDM Jindřichův Hradec v rámci Dada-inspiračních dní 

9. 10. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Putování ve větvích

10. 10. 10:30 Studio ALTA  v rámci přehlídky Děti-výchova-divadlo  Putování ve větvích

11. 10. divadlo Disk v bloku od 10:00 (v 11:00) Pan Brum v rámci přehlídky Děti-výchova-divadlo

11. 10. divadlo Disk v bloku od 13:00 (ve 14:00) JOLA  v rámci přehlídky Děti-výchova-divadlo

14. 10. 19:00 kavárna Liberál, Oživlá kavárna

18. 10. 19:00 JOLA Radlická Kulturní Sportovna  pozvánka

30. 10. + 2. 11. Paříž / Francie "Roztočíme Paříž", taneční reprezentace a workshopy https://youtu.be/q3EcCEgFFw0 , https://youtu.be/hm1BJ-peGF0

8. 11. 10:30 JOLA Tylovo divadlo v Rakovníku v rámci přehlídky Popelka Rakovník

21. 11. 11:00 Pan Brum a jeho dům + workshop NOC DIVADEL Studio ALTA

22. - 30. 11. Studio ALTA pátý ročník festivalu PARTITURA 

PARTITURA  22. 11. 16:00   JOLA / s lezením v Boulderu /rezervace zde VYPRODÁNO

PARTITURA  23. 11. 9:00 + workshop + JOLA VYPRODÁNO

PARTITURA  24. 11. 9:00 workshop, od 9:45 Hodně malá čarodějnice VYPRODÁNO

PARTITURA  24. 11. od 11:00 Hodně malá čarodějnice VYPRODÁNO

PARTITURA  25. 11. 9:00 workshop, od 10:00  Krabat

PARTITURA  25. 11. od 18:00 vernisáž Chmurní a něžní Krkozci, Oživlá kavárna + od 19:00 Krabat VYPRODÁNO

PARTITURA  28. 11. 15:00 malá Párty túra /rezervace zde VYRODÁNO

PARTITURA  28. 11. 18:00 velká Párty túra ZADÁNO

PARTITURA  29. 11. 14:00 Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer /rezervace zde

PARTITURA  29. 11. 16:00 Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer /rezervace zde

PARTITURA  30. 11. 9:00 workshop, od 10:00 Putování ve větvích VYPRODÁNO

13. 12. 14:00 Studio  ALTA JOLA /benefiční představení pro Odzera a Kargyak

13. 12. 17:00 Studio ALTA  Americký večírek s jačím rautema pražskou premiérou DIVSE

Archiv odehraných inscenací 2014

20. 1. 9:00 + 10:30 ve Studiu ALTA Hodně malá čarodějnice

26. 1. 11:30 Činoherní klub Tátové a mámy musí tu být s námi

15. 2. 17:00 Štětice - Tátové a mámy, musí tu být s námi

24. 2. 16:00 festival Malá inventura - Studio ALTA Hlasy země http://www.tanecniaktuality.cz/festival-mala-inventura-jiz-tradicne-i-ve-studiu-alta/

3. 3. 9:00 + 10:30 + 17:00 Hodně malá čarodějnice, Alta

9. 3. 16:00 Hlasy země, ALta

14. 3. 17:00 Ledeč /n. Sázavou - Tátové a mámy, musí tu být s námi

21. 3. 19:00 ZUŠ Pod Klikovkou - TRPASLÍK BYL LESA KRÁL - premiéra

23. 3. 15:00 Salesiánské divadlo - Trpaslík byl lesa král, Zvonička, Masopust, Hra na Marii, Spolu

6. 4. 10:00 Otvírání v Karlínském spektru - TRPASLÍK BYL LESA KRÁL  http://www.drama.cz/otvirani,  www.facebook.com/DivadloSpektrum

11. 4. 10:30 + 15:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU https://www.dropbox.com/sh/79kxoi8ew91x35d/8DzkeoMV6j

12. 4. 11:00 + 15:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU https://www.dropbox.com/sh/o9kwkq10xl9x5a9/R62ne541lU

25. 4. 16:00 Městské divadlo Kolín v rámci festivalu OTEVŘENO  - Tátové a mámy, musí tu být s námi

27. 4. 15:00 + 17:00  Hodně malá čarodějnicev divadle UFFO Trutnov

15. 5. 20:00 Trpaslík byl lesa král a další předtančení na Společenském plese ZUŠ v Sokole Klamovka

16. 5. 10:30 + 14:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU

17. 5. 11:00 + 15:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU

20. 5. 20:00 experimentální prostor NoD Genenrace FB http://nod.roxy.cz/program?id=653

1. 6. 16:00 Studio ALTA - Hodně malá čarodějnice 

2. 6. 9:00  Studio ALTA - Hodně malá čarodějnice

2. 6. 18:00 LUCERNA - v rámci udílení cen Gratias TIBI  - Krabat

3. 6. 20:00 experimentální prostor NoD Genenrace FB http://nod.roxy.cz/program?id=653

7. 6. 16:00 Refufest/Dětský stan Tátové a mámy, musí tu být s námihttp://www.refufest.com/

12. 6. 18:46 Pantin/Paříž Tátové a mámy musí tu být s námi a Trpaslík byl lesa král

15. 6. 14:00 + 14:30 Jardin du Champs-de-Mars, devant la Tour Eiffel - To nejlepší z tanců TSL

16. 6. 9:00 + 10:00 Pantin / Paříž  Trpaslík byl lesa král - francouzsky

18. 6. 10:40 + 15:40 celostátní přehlídka Dětská scéna, Svitavy Trpaslík byl lesa král

21. 6. 14:00 Šlechtovka ve Stromovce v rámci Dne Prahy 7 - taneční prezentace dětských skupin

9. 8. 16:30 + 19:30 přehlídka Jiráskův Hronov - Sál Josefa Čapka Trpaslík byl lesa král

18. - 22. 8. vedené ateliéry v rámci festivalu v Meschers /Francie

18. 8. 19:30 taneční večer v Meschers

19. 8. 21:30 Trpaslík byl lesa král a Hlasy země v Meschers /2x

20. 8. 18:30 + 21. 8. 19:30 + 22. 8. v 19:30 taneční večer v Meschers

7. 9. 17:00 Sladovna Písek - v rámci výstavy LES Putování ve větvích

8. 9. 8:30 + 10:30 Sladovna Písekv rámci výstavy LES   Putování ve větvích

21. 9. 17:00 Studio ALTA  Tátové a mámy musí tu být s námi  s živým doprovodem a interaktivním koncertem skupiny Hm...

22. 9. 9:00 + 10:30 Studio ALTA   Tátové a mámy, musí tu být s námi s živým doprovodem a interaktivním koncertem skupiny Hm...  

27. 9. 17:00 Stanica Žilina Hodně malá čarodějnice, Krabat https://www.flickr.com/photos/stanica/sets/72157648063330276/

6. 10. 18:00 experimentální prostor NoD Genenrace FB /v rámci festivalu Next wave

8. 10. 19:00 Studio Hrdinů Černý Karkul / Ondřej Lipovský a děti Tanečního studia Light

11. 10. Festival 4+4 dny v pohybu 16:00 premiéra - Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer 

12. 10. 11:00 blok přehlídky Děti, výchova, divadlo, Divadlo DISK, Trpaslík byl lesa král

12. 10. Festival 4+4 dny v pohybu 16:00 premiéra Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

13. 10. 10:00 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

14. 10. 20:00 experimentální prostor NoD Generace FB

17. 10. 17:00 Klub Biograf Hlasy země

25. 10. 14:00 + 17:00  Sladovna Písek - v rámci výstavy LES Putování ve větvích

6. 11. 9:00 workshop + 10:00 Hodně malá čarodějnice / interaktivní inscenace

6. 11. od 12:00 workshop +13:00 Hodně malá čarodějnice

7. 11. 9:00 workshop + Putování ve větvích /  speciální "eko bonus"

7. 11. 13:00 Putování ve větvích

7. 11. 16:00 Putování ve větvích

8. 11. 15:00 workshop + 16:00 Krabat

9. 11. 16:00 Mezigenerační Párty tůra vrcholící koncertem Hm... /Hlasy země, Tátové a mámy musí tu být s námi

15. 11. 17:00 Ozvěny Partitury v rámci Noci divadel ve Studiu ALTA Krabat

22. 11. 10:00 Národní přehlídka seniorského divadla v Sousedském domě v Miletíně Hlasy země

30. 11. 16:00 Studio ALTA ANGEL-y, dětská verze úspěšné inscenace Lucie Kašiarové a Vandy Hybnerové

5. 12. 9:00 Studio ALTA  Putování ve větvích s ekologickým programem

5. 12. 10:30 Studio ALTA  Putování ve větvích s ekologickým programem

5. 12. 17:00  Studio ALTA Hlasy země a Mikulášská pro děti

6. 12. 13:30 Studio ALTA JOLA / work in progress dokumentu inspirovaného jedním nevšedním příběhem

6. 12.  16:00 Studio ALTA Putování ve větvích

Archiv odehraných inscenací 2013

13. 1. 16:00 Alta HOdně malá čarodějnice

14. 1. 9:00 + 10:30 Alta Hodně malá čarodějnice

24. 2. 14:00 Alta Hodně malá čarodějnice

1. 3. 9:00 Alta Putování ve větvích

2. 3. 17:00 Alta Putování ve větvích

4. 3. 9:00 + 10:30 ALta Putování ve větvích

4. 4. 9:00 Hodně malá čarodějnice ve Studiu ALTA

4. 4 15:00 Alta Velké vyhlídky a Tátové a mámy musí tu být s námi

5. 4. 9:00 + 10:30 + 14:00 + 16:00 Hodně malá čarodějnice ve Studiu ALTA

8. 4. 9:00 Pohádka po kapkách ve Studiu ALTA

17. 6. od 17:00 Slunovrata ALTA - Tátové a mámy musí tu být s námi, Strašidelná pravda, BuJARO

28. 7. od 14:00 Hodně malá čarodějnice + workshop na festivalu KioSK v Žilině, http://www.kioskfestival.sk/program/ 

17. - 31. 8. Velké vyhlídky a Tátové a mámy musí tu být s námi na festivalu v Meschers

1. 9. od 14:00 zahájení sezony ve Studiu ALTA / 14:00 + 16:00 Pohádka po kapkách a dílny pro děti

6. 9. 9:00 + 10:30 Putování ve větvích ve Studiu ALTA +16:00 + 18:00 Pohádka po kapkách

7. 9. 11:15 Krabat na festivalu Kefír v Třebovli http://www.festivalkefir.cz/

15. 9. 16:00  Tátové a mámy musí tu být s námi a BuJARO  a taneční reprezentační pásmo v kostele Sacré Coeur

21. 9. 18:00 Tátové a mámy musí tu být s námi rámci projektu Zažij město jinak, park Kavalírka 

24. 9. 10:00 + 11:30  Tátové a mámy musí tu být s námi v KC Vratislavice 101010

3. 10. 18:00 + 20:00 Putování ve větvích v Divadle Oskara Nedbala Tábor za účasti autora literární předlohy Timothée de Fombella - http://www.tabook.cz/program

18. 10. 19:00 v Klubu Biograf prezentace projektu Spolu na scéně Tátové a mámy musí tu být s námi + Velké vyhlídky a další puntíkované překvapení

22. + 23. 10. od 19:00 v experimentálním prostoru NOD Generace FB http://www.nod.roxy.cz/teatroNoD

30. 10. 9:00 Alta dílna První kroky po kapkách + 10:00 interaktivní inscenace Pohádka po kapkách

31. 10. 9:00 Alta dílna Putování za kouzly divadla + 10:00 interaktivní inscenace Putování ve větvích 

31. 10. 16:00 Alta veselé pohádkové odpoledne pro nejmladší děti NU VOT / aneb polib si svojí žabku

1. 11. 9:00 Alta dílna Cesta do zákulisí + 10:00 interaktivní inscenace Krabat

1. 11. 16:00 Alta Malá párty Tátové a mámy musí tu být s námi a Boxteska a Krátká klauniáda

1. 11. 19:00 Alta Velká párty / aneb kam vedly a povedou cesty dětí Tanečního studia Light na vrcholy

3. 11. 17:00 Hlasy země  / work in progress, ALta

4. 11. 9:00 Alta, dílna Když je k mání čarování + 10:00 interaktivní inscenace Hodně malá čarodějnice

9. 11. 16:00 Kokořínsko v Domě řemesel Arcadis ve Vysoké Tátové a mámy musí tu být s námi

10. 11. 11:00 Kokořín Truhlárna Tátové a mámy musí tu být s námi

16. 11. 2013 od 16:00 POhádka po kapkách - ve Studiu ALTA v rámci mezinárodního projektu NOC DIVADEL

8. 12. Mikuláškská pro děti ve Studiu ALTA - svatý Mikuláš s družinou a malý Mikuláš s kamarády se potkají spolu s diváky na scéně divadla Tátové a mámy musí tu být s námi s vánočním překvapením / foto https://www.dropbox.com/sh/ohstedlzxt2npay/aoyoYqMZqB

10. 12. od 17:00 BuJaro a předvánoční představení mladších dětí v Klubu Biograf

12. 12. v 16:00 + 17:00 vánoční vystoupení mladších dětí na trzích u Anděla

14. 12. od 14:00 v Rýnholci u Prahy Tátové a mámy musí tu být s námi s vánočním překvapením

15. - 16. 12. ve Studiu ALTA dvě série inscenace Hodně malá čarodějnice

17. 12. 18:00 ve studiu ALTA Hlasy země premiéra https://www.dropbox.com/sh/09uhl3i6xm9xiux/ZN7HUT0OM8

 

Skotsko 2017

22.JPG

AKTUALITY

*

O PRÁZDNINÁCH NÁS MŮŽETE JEŠTĚ VIDĚT

*

16. 8. Bohemian Hall, Astoria, New York, 20./21. 8. Unionville, Michigan, 24. 8. 18:30 Linden, Michigan 26.8. Port Huron, Michigan, 27. 8. Oxford, Indiana v USA

*

Měli jsme ohromný úspěch ve Skotsku

ABERDEEN INTERNATIONAL YOUTH FESTIVAL

2. 8. 19:30 Divadlo Sebou Dalrymple Hall, Fraserburgh, Skotsko

3. 8. 19:00 JOLA MANGPO The Lemon Tree Theatre, Aberdeen, Skotsko

4. 8. 22:00 Divadlo Sebou Hillhead Student Village, Aberdeen, Skotsko

5. 8. 14:30 + 19:30 Divadlo Sebou HIS MAJESTY´S THEATRE, Aberdeen, Skotsko

*

S úctou jsme se zúčastnili festivalu Menteatrál a 29. 7. jsme v jkostele Marie Nanebevzaté zahráli Děti lví srdce

*

Odzer s přáteli se vrátil ze střechy světa. Odzer se během putování setkal se všemi svými sourozenci, rozesetými po indickém Himálaji, a především s rodiči. Děkujeme Vám všem za podporu!

V Zanskaru jsme uvedli představení:

2. 7. JOLA na festivalu Karsha Gustor v klášteru Karsha

4. 7. lidové tance ve vesnici Ičar

10. 7. JOLA s místními dětmi ve škole v Kargyaku

12. 7. tančíme spolu s dětmi z Kargyaku před posvátnou horou Gomporančen!

*

NGA KAMPA LA ČAČE

NEJSME NA TO SAMI

NA STŘECHU SVĚTA

Naše kamarádství hory přenáší!

Skoro v Indii

Odzer se svými kamarády 

LIGHT lehkým tancem

LIGHT rozsvítil ZUŠ OPEN

*

Co o nás napsali na Dětské scéně 2017

Střípky z putování Pitrýska ve Svitavách zahrál Vítek Gajdoš se svými kamarády!

video zde

*

Recenze JOLA  - Toyama 2016 

*

JOLA MANGPO v ČT

*

Napsali o nás aktuálně

  • Úspěchy našich absolventů zde a zde
  • Ostrava - Divadlo bez bariér zde
  • Jiráskův Hronov 2016 - Puntíkáři  zde a zde
  • Jola - Divadlo Drak Hradec Králové červen 2016 zde / s.4,5/
  • Dětská scéna Svitavy 2016 - Deník Dětské scény (č. 0, str. 3, č.1/41, č.2/56, č.3/69,č.5/116)
  • Dětská scéna Svitavy 2016 / Svitavský deník - 13.6.2016/

*

Facebook: Taneční studio Light

*