Kalendář akcí TSL 


2016/17 akce studia plánované nad rámec pravidelné činnosti a vypsaných zkoušek

Plánované akce: potvrzené, předpokládané a již uskutečněné

  • 12. - 29. 8. turné po USA, NY, Detroit, jezera - Divadlo Sebou + lidovky /odlet 12. 8. 13:40 (sraz 10:40 v odletové hale terminálu 1 (lety mimo Schengen, let DL 211)!, návrat 29. 8. 14:20
  • 11. - 15. 9. je na švp Matěj, 6. - 16. 9. u moře Emma
  • 17.9. ALTA zkouška Krabat 9:00 - 18:00 /nebude Terezka
  • 18. 9. Alta zkouška Putování 14:00 - 19:00/20:00 /nebude Terezka
  • 19. 9. ALTA dopoledne 2x Putování 9:00 + 10:30 + odpol. 1x Putování 14:00 nebo 17:00/nebude Tere.S.
  • 25. 9. - 1. 10. jede Krabat do Německa  /Tere S. bude od 25. 9.
  • 26.9.-30.9. Matěj se školou v Toskánsku
  • 15.10. JOLA MANGPO dopoledne zkouška malá hala ALTA + od 14:00 sál, show Jola+Jola Mangpo od 16:00
  • 16. 10. ALTA série JOLA MANGPO 9:00 + 10:30
  • 16. 10. odpoledne Klikovka zkouška HMČ
  • 17. 10. 9:00 + 10:30 HMČ ALTA show
  • 25. - 29. 10. Vídeň - Děti lví srdce - výběr dětí na projekt Passage od flight/living realityes 
  • období 30. 10. - 8. 11. ALTA PARTITURA 30. 10. 9:00 hod show Děti lvísrdce + Pitrýsek pro školy 29. 10. set up ALTA
    • 30. 10. 16:00 hod Děti lví srdce + prezentace projektu a vernisáž Passage od flight/living realityes /večer zkouška HMČ
    • 31. 10. 9hod dílna 10hod show Hodně malá Čarodějnice odpoledne přestavba + zkouška Putování
    • 1. 11. 9hod dílna 10hod show Putování + odpol.Putování - pro družiny, skauty, ZUŠ apod.
    • 2. 11. 9hod dílna 10hod show Putování /odpoledne přestavba a zkouška Krabat
    • 3. 11. 9hod dílna 10hod show Krabat / odpol. Krabat nebo show děti či hosté
    • 4. 11. popř. dopoledne zkouška Němců / od cca 14:00 představení Němců + 17hod show Krabat s Němci pro veřejnost/
    • 5. 11. dopoledne přestavba Pohádka / odpoledne Párty túra
    • 6. 11. 9hod dílna 10hod show Pohádka po kapkách / odpoledne přestavba/
    • 7. 11. 9hod dílna 10hod show Mangpo / odpoledne produkce děti či hosté
    • 8.11. 9hod dílna 10hod show Mangpo
  • 26. - 28. 11. ALTA- zkouška a work in progress nový projekt Bratři lví srdce
  • 14. - 17. 12. ALTA - zkoušky a premiéra projekt Bratři lví srdce
  • 14.12. stavba Krabat
  • 15.12. Krabat od 16hod-zadáno pro KMD

Archiv kalendáře akcí 2017

  • 6. - 10. 1. soustředění skupina D/Pitrýsek- Kytlice u Děčína
  • 12. - 15. 1. soustředění Bratři lví srdce E + F - Kytlice u Děčína
  • 20. 1. dopoledne 2x Putování ve větvích, ALTA - nástup do 8:00
  • 20. 1- malá hala ALTA zkouška HMČ 12:30 - 15:00
  • 21. 1. ALTA 10:00 - 18:00 zkouška HMČ v divadle
  • 22. 1. ALTA 10:00 - 16:00 zkouška Hodně malá čarodějnice/15:00 otevřená generálka
  • 17. 2. od 16:30 hudební zkouška Klikovka s nahrávkou na ins. Lví srdce
  • sobota 18. 2. zkouška JOLA MANGPO Balkán 9:00 - 13:00/není Odzer
  • neděle 19. 2. zkouška JOLA MANGPO v Altě 10:00 - 17:00
  • pondělí 20. 2. odpoledne zkouška JOLA MANGPO v ALtě 14:00 - 18:00 /redakce rozhlasu
  • středa 22. 2. od 13:00 - 18:00 zkouška JOLA MANGPO v Altě/není Radim
  • čtvrtek 23. 2. zkouška hudebníků Bratři 16:00 Klikovka
  • pátek 24. 2. ukázky MANGPO Cimburkova
  • pátek 24. 2. od 13:00 do 18:00 zkouška JOLA MANGPO v Altě
  • sobota 25. 2. dopoledne zkoušení JOLA MANGPO 10:00 - 13:00/není Jaro
  • neděle 26. 2. ALTA zkouška od 11:00 Mangpo, od 14:00 JOLA + 16:00 premiéra JOLA MANGPO + malá JOLA + 20:00 JOLA MANGPO pro Malou inventuru /není Kačka M., Agáta /http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097206490-udalosti-v-kulture/217411000120228/obsah/526919-cesta-k-modernimu-obrazu-rudolfa-kremlicky
    http://hledani.rozhlas.cz/iRadio/?stanice%5B%5D=%C4%8CRo+Vltava&porad%5B%5D=Mozaika&zobrazNevysilane=1&offset=10 / http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3808480
  • čtvrtek 2. 3. ALTA dopoledne Pohádka po kapkách - zkouška 9:00 - 13:00
  • pátek 3. 3. ALTA Pohádka po kapkách - dopoledne 2x pro školy
  • pátek 3. 3. ALTA od 14:00 - 16:00 Pitrýsek, 16:00 - 19:00 Bratři
  • sobota 4. 3. ALTA zkouška Bratři 10:00 - 16:00 + Pitrýsek 16:00 - 19:00
  • neděle 5. 3. ALTA zkouška Bratři 9:00 - 15:00 s kapelou, Pitrýsek 15:00 - 19:00
  • pondělí 6. 3. 1x JOLA + 2x JOLA MANGPO v ALtě/ není Emma
  • pondělí 20. 3. zkouška HMČ 9:00 - 13:00 + 13:30 - 14:30 svícená generálka
  • pondělí 20. 3. 14:00 zkouška Pitrýsek, 16:00 - 19:00 zkouška Bratři v Altě
  • úterý 21. 3. dopoledne 2x HMČ v Altě pro školy - nástup 8:00, hrajeme 9:00 + 10:30
  • úterý 21. 3. odpoledne předpremiéra na Otvírání Bratři a Pitrýsek v Altě, postup obou inscenací do krajského kola
  • sobota 26. 3. soutěžní taneční přehlídka v Salesiánu - skupina C, ocenení choreografie
  • pátek 31. 3. odpoledne zkouška Pitrýska - 15:00 - 19:00
  • sobota 1. 4. zkouška Bratři - 11:00 - 17:00 Duncan centre
  • neděle 2. 4. Pitrýsek + Bratři - premiéra v Altě, krajské kolo Dětské scény/není Jana, Kačka a Bára, návrh obou inscenací na Dětskou scénu / https://www.drama.cz/otvirani/
  • 6. 4. místo zkoušky E+F návštěva premiéry muzikálu v Černošicích
  • 13. - 16. 4. Velikonoce na Hajnici
  • 4. 5. prohlídka tvrz na Plzeňsku (projektový záměr)
  • 5. - 8. 5. Orlík plachty - akce tanečníků a bubeníků
  • 5. - 8. 5. Orlík plachty 
  • 10. 5. 19:00 nahrávka hudby Bratři na Klikovce
  • 11. 5. Sokol Klamovka ples školy /není Vašek
  • 12. - 14. 5 soustředění Bratři - Chřenovice /není Vašek, Solarovi
  • 15. 5. od 16:30 ALTA zkouška Bratři s hudebníky nebude Anna M., Johanka, Didi + 18:00 - 19:00 zkouška Pitrýsek
  • 16. 5. ALTA JOLA + MANGPO  dopoledne + 16:30 show Bratři, Pitrýsek, tanečky děti, Dismaňák, nebude Anna M., Johanka, Didi, Amálka
  • 18. 5. společná návštěva představení Guid, Ponec
  • 19. 5. 2x dopoledne ALTA HMČ
  • 19. 5. 17 Český rozhlas JUNIOR - rozhovor Linda a David nebo Lenka (Odzer nemůže) http://www.rozhlas.cz/zaznamy/radiojunior/#/2017-05-19
  • 20. 5. odpoledne 2x dílny Struny dětem v Minoru/Lenka, David, Leňa
  • 23. 5. společná návštěva Pomezí - kdo má placeno E+F
  • 25. 5. 18:00 kavárna Klikovky - schůzka rodičů souborových skupin D + E + F
  • 30. 5. ZUŠ OPEN - taneční prezentace /nebude Viktorka, Anežka S., Anna K., Matěj, Justina, Jára
  • 2. - 4. 6. Jelení - akce příprava USA, nemůže Tereza S., Viktorka, Leňa, Odzer(do soboty)
  • 6. 6. přebírání daru za Odzera - Aneta a Anežka
  • 9. 6. 15:00 - 18:00 Dive USA Klikovka - zkouška /není Odzer
  • 10. - 14. 6. Dětská scéna ve Svitavách - Pitrýsci https://youtu.be/S0SYnsIswWo, https://www.drama.cz/ds/archiv/ds_2017_cislo_6_web.pdf
  • 16. 6. 18:30 v Římské - reportáž v radiu - David, Gábi + Odzer
  • 20. 6. 18:00 Hotel Golf - příjezd Američanů/na Klikovce zkoušky 14:00 - 17:30 dle fermanu
  • 21. 6. sraz Američánků v 7:45 na Klikovce - přesun do ALty/doprovod Mihalčiková
  • 21. 6. nástup interpreti Krabat do 6:50, od 7:00 zkouška, hrajeme dopoledne 9:00 Krabat + 10:00 dílna v Altě pro Američany
  • 21. 6. 13:00 prohlídka baletních sálů + 15:00 návštěva Nové scény Američánci + jejich hostitelé
  • 22. 6. sraz 8:00 - 9:00 Klikovka, dopoledne prohlídka Národního divadla/doprovod Fajtová
  • 22. 6. ALTA zkouška D+E+F 16:00, C 16:30, A+B 17:30
  • 22. 6. 18:00 podvečerní prezentace všech TSL v Altě + představení USA /nebude VŮBEC Agáta, Markéta, Lena
  • 23. 6. 8:00 sraz Golf - výlet na Konopiště /doporovod Kordíková
  • 23. 6. 18:00 Potmehud + cimbálovka pro USA/nebude Tere a Adam
  • 20. - 25. 6. 2017 - návštěva amerického baletu u nás v Praze/23. nemůže Adam a Tere, 22. promoce + vernisáž Veletržák Tere T., nebude Leňa, Agáta
  • 24. 6. Američánci s rodinami
  • 25. 6. 7:30 odjezd Američánci od Golfu brzy ráno
  • 25. 6. 10:00-17:00 zkouška Divse USA na Klikovce VŠICHNI USA + balení kufrů
  • 25. 6. 17:00 schůzka všech, kdo jedou do Indie - na Klikovce
  • 27. 6. - 20. 8. Indie, účast na festivalech v Zanskaru - Leh, Padum, Zanskar, Kargyak, Manali, Dilli /odlet 27. 6. 8:35, návrat 20. 7. 22:30
  • 24. - 30. 7. Neratov - přípravy festivalu
  • 29. - 30. 7. Menteatrál - všichni Děti Lví srdce v Neratovském kostele /nemůže jen velký bubeník, JOhanka F. https://youtu.be/7JrMs8D099I
  • 1. 8. dopoledne zkouška Skotsko - Klikovka 9:00 Mangpo, 13:00 JOLA a lidovky
  • Skotsko 6. 8. sraz 5:00 JOLA + JOLA MANGPO + lidovky /odlet 2. 8. 6:30, návrat 6. 8. 22:30
    http://www.aiyf.org/performers-dance/
    https://www.facebook.com/AIYF1/?hc_ref=ARRWdsEoRN_REa6B6ckNcqmFKFLYFHOniM1PV1QqPG2hlRbGibLNCPxUAWjFfM0bZPg&fref=nf
  • Jiráskův Hronov - Děti lví srdce 10. 8., odjezd 8:00 pronajatým busem od Alberta Malvazinky (křižovatka Na Vaclavce křižujíci se s ulici Na Cihlařce-Albert), návrat okolo 21:00 /nemůže Evelína, Jeroným, Filipa
  • zkouška Divse USA 11. 8. 11:00 - 13:00 (popř. déle) Klikovka

Archiv kalendáře akcí 2016

    • 4. 1. reportáž JOLA ČT-D (cca 17:40) http://decko.ceskatelevize.cz/planeta-yo
    • 6. 1. snídaně produkce TSL v Altě
    • 14. 1. schůzka rodičů/soubor E+F
    • 16. - 19. 1.série Putování v Altě, sobota zkouška, neděle 14:00+16:00, pondělí a úterý 9:00+10:30 http://mychcalek.rajce.idnes.cz/Putovani2016/, http://ekolist.cz/cz/kultura/clanky/putujte-s-tobiasem-lolnessem-ve-vetvich-doslova
    • 18. 1. dopoledne v ALtě Pan Brum 10:15 ALTA
    • 19. 1. dopoledne v ALtě Červené sukně 10:15 ALTA
    • 19. 1. společná návštěva Ponce - Korekce /starší soubor
    • 26. 1. 19:30 schůzka rodičů skupiny D, Klikovka
    • 29. - 31. 1. Krakov - produkční výjezd
    • V týdnu 5. - 14. 2. soustředění na Hajnici pro zkoušky nových představení souboru https://picasaweb.google.com/107146172719303502989/MaslovaLizaNaHajnici?authkey=Gv1sRgCOb094L4s5j8Hg&feat=email, https://youtu.be/KHAn6uMGdLs a https://youtu.be/uSysLvbVbXc
    • 18. 2. nejsou lekce skupin D + E + F, zkouška nových umpalumpů je od 15:30 do 17:00 na Klikovce
    • 19. 2. odpoledne zkouška v Altě - Máslová Líza 16:00 - 17:00, Puntíkáři 17:00 - 18:30 (starší déle)
    • 20. 2. zkouška Karlík ALTA 13:00 - 18:00
    • 21. 2. v neděli dopoledne zkouška + odpoledne 2x představení Karlk, ALTA
    • 24. 2. 15:45 schůzka produkce ALTA
    • 25. 2. 12:00 schůzka produkce Popelka
    • 25. 2. 17:00 zkouška hudebníků Puntíkáři na Klikovce, 17:45 do 19:15 zkouška všech Puntíkářů na Klikovce
    • 15. 3. dopoledne Divadlo v Celetné, festival Assitej JOLA
    • 15. 3. odpoledne Divadlo v Celetné, festival Assitej Pan Brum/ http://www.loutkar.eu/?id=1373
    • 17. 3. ALTA obvodní kolo Dětské scény, odpoledne - Líza 20160317_170411.mp4 a Puntíkáři v Altě, přímý postup do dalšího kola Puntíkáři, návrh na postup Máslová Líza, http://www.drama.cz/otvirani/
    • 24. - 28. 3. Velikonoce na Hajnici, produkční tým Japonska
    • 2. 4. ALTA 9:00 - 12:00 zkouška Krabata
    • 2. 4. ALTA 13:00 - 17:00 zkouška Puntíkářů a Lízy
    • 3. 4. ALTA nástup 9:00, hrajeme od 10:00 Líza + Puntíkáři v Altě pro Dětskou scénu /nominace Puntíkáři do Svitav, http://www.drama.cz/otvirani/
    • 3. 4. ALTA od 13:00 zkouška a od 16:00 HMČ
    • 4. 4. ALTA dopoledne 2x HMČ
    • 5. 4. ALTA dopoledne 2x Krabat
    • 9. 4. zkouška zkouška Putování od 16:00 jen dospělí
    • 10.4. od 10:00 zkouška všichni i s dětmi, od 16:00 hrajeme Putování ALTA
    • 11. 4. 9:00 + 10:30 hrajeme Putování ALTA
    • 15. - 16. 4. zkouška profi Pohádky po kapkách na Klikovce
    • 28. 4. schůzka s rodiči D od 19:00
    • 30. 4. JOLA, Puntíkáři a Líza ve Sladovně v Písku
    • 30. 4. + 1. 5. pro zájemce po představení divadlo ve Švestkovém dvoře, dílny tiskařství, Pilařiště + vyjížďka na koních
    • 11. 5. Alta Pohádka po kapkách 9:00 stavba, 13:00 zkouška dospělí, 15:00 - 17:00 i s dětmi
    • 14. 5. - 15. 5. zkoušky v ALTĚ na Benefici
    • 15. 5. ALTA - benefice pro zahraniční spolupráci dětí v Altě
    • 19. 5. společná návštěva premiéry Pomezí / Florenc
    • 27. - 29. 5. plachty pro otrlé námořníky
    • 31. 5. 19:30 Klikovka - schůzka účastníci festivalu Meschers/Francie
    • 1. 6. 15:00 - 18:00 zkoušení Pohádky po kapkách v Altě
    • 8. 6. 12:30 - 18:00 zkoušení Pohádky po kapkách v Altě
    • 9. 6. ALTA Pohádka - nástup 15:00, hrajeme od 17:00
    • 10. 6. ALTA Pohádka, nástup 17:00, hrajeme od 18:00 https://youtu.be/_5EpXQrn9dE
    • 10. - 12. nebo 15. 6. Dětská scéna - sobota 11. 6. Puntíkáři do Svitav nominace na Jiráskův Hronov
      https://www.youtube.com/watch?v=Ig_MXjpE0xI&feature=youtu.be, Dětská scéna Svitavy 2016 - Deník Dětské scény (č. 0, str. 3, č.1/41, č.2/56, č.3/69,č.5/116)Dětská scéna Svitavy 2016 / Svitavský deník - 13.6.2016/
    • 16. 6. 19:30 Klikovka, schůzka rodičů ohledně Japonska
    • 19. - 20. 6. Divadlo evropských regionů v Hradci Králové, divadlo Drak - JOLA -nebude David - klauzury, Vašek - moře, Jára - nemoc Jola - Divadlo Drak Hradec Králové červen 2016 zde / s.4,5/
    • 23. 6. - 13. 7. umělecké stipendium USA BlueLake - Anna T. + David K.
    • 26. 6. - 15. 7. Čína a Mongolsko/Putování a výuka ve škole - Lenka T., Tereza T., Matěj R., Ondřej L.
    • 23. 7. - 31. 7.  Neratov - pro dobrovolníky starší 15 let do týmu Menteatrálu / 4 studenti
    • 21. 7. (odlet 8:50) do  6. 8. (přílet 9:05) JOLA a Divse na festival v Japonsku - Světový festival divadla pro děti, Tokyo - Fudži - Macumoto - Takajama -Toyama info
    • 6. 8. odjezd od Klikovky 9:00 do Hronova, zkouška odpoledne, hrajeme v Hronově od 16:30 + 20:00, po představení a slavnostním ceremoniálu návrat do Prahy
    • 12. (odjezd v podvečer) - 21. 8. (příjezd do večera) pozvání do Meschers, Francie - festival Český týden, https://youtu.be/FGJ_QO7P_W0
    • 23. - 24. setkání tvůrčího týmu projektu s Klukama - Přebytek
    • 24. -  31. 8. - soustředění souboru + profíci s klukama - Přebytek https://www.youtube.com/watch?v=vJcNlP0XBX4&feature=youtu.be
    • 3. 9. ALTA - Dialogy Nanohach workshop 14:00 - 17:00 + představení (byli - Mája, Klára, Kačka, Adélka, Běla, David, Bára, Táňa)
    • 9. 9. odpoledne - 10. 9. ALTA zkoušky kluci nové profi - Odzer, Matěj, Adam, Martin, Ondra K. + Jaro, Radim, Honza, Marta, Lenka, Štěpán + Ondřej L./nebyl Ondra K.
    • 10. 9. v sobotu večer od 18:00 zkouška alternace Putování (Vodenka, Lipovský, Kašparová), přestavba
    • 11. 9. dopoledne zkouška od 10:00 všichni, od 12:00 hudebníci, od 16:00 hrajeme Putování ALTA/nebyla Stará, Nebřenský
    • 12. 9. od 14:00 - 18:00 kluci nové profi Radlická kulturní sportovna, boty s sebou!/nebyl HOnza, David
    • 13. 9. od 16:00 - 18:00 zkouška nové profi kluci na Klikovce/nebyl HOnza, David
    • 23. 9. hrajeme ALTA 2x dopoledne Pohádku
    • 27. 9. - 1. (2.) 10. výjezd na Slovensko - Malá Fatra a Sulovské skály
    • 30. 9. 10:00 JOLA a Puntíkáři + bubeníci ve Stanici Žilina
    • 1. 10. 16:00 JOLA a Puntíkáři + bubeníci ve Stanici Žilina
    • neděle 2. 10. zkouška Putování Klikovka - Leňa a alternace
    • 3. 10. 2x dopoledne Putování ALTA
    • 4. - 5. 10. divadlo OSTRAVA, festival Bez bariér, hrajeme JOLU 5. 10. v 10:00
    • 7. 10. od 15:30 zkouška Lízy na Klikovce
    • 13. 10. od 16:00 zkouška Lízy na Klikovce
    • 13. 10. od 19:00 schůzka rodičů skupin E+F
    • 14. 10. večer společná návštěva Ponce - Farma v jeskyni
    • 15. 10. 2x odpoledne, Minor Struny dětem, workshopy Krabat - Lenka a Seba, David, Leňa
    • 15. 10. děti z Máslové Lízy divadelní workshop na DAMU - sraz v 11:30 v předsálí Disku
    • 15. 10. 20:30 Disk - společná návštěva představení Jídelna
    • 16. 10. dopoledne Máslová Líza v Disku + workshopy
    • 18. 10. 18:30 v podkroví schůzka s rodiči D
    • 21.10. 14:00 - 18:00 ALTA - zkouška David, Vašek, Mája na Hybaj ho
    • 22.10. 14:00 -18:00 zkouška David, Vašek, Mája na Hybaj ho
    • 23.10. 14:00 -17:00 ALTA - zkouška David, Vašek, Mája na Hybaj ho
    • 24.10. od 15:00 ALTA + představení 18:00 + 20:00 představení CHANGING PARTS / HYBAJ HO! PETRA FORNAYOVÁ, CLUSTER ENSEMBLE: DANCE WITH, David, Mája, Vašek
    • 26. - 30. 10. /prázdniny/zkoušky kluci JOLA MANGPO ferman zkoušek ZDE
    • 4. - 6. 11. zkoušky kluci JOLA MANGPO
    • 9. - 11. 11. ALTA zkoušky Mangpo + benefice
    • 12. 11. ALTA zkoušky + tržiště + výstava
    • 12. 11. ALTA 14:00 JOLA MANGPO - představení stará + nová JOLA
    • 12. 11. ALTA zkoušky + tržiště + večer deinstalace výstavy
    • 13. 11. ALTA 11:00 - 12:00 blok představení Pohádky z kufru
    • 13. 11. ALTA 13:00 - 14:10 blok představení Kufr pro hrdinu
    • 16:00 představení JOLA MANGPO - stará i nová JOLA
    • 19. 11., zkouška od 14:30, dílna a představení od 16:00 Máslová Líza na NOCI divadel v Altě
    • 26. 11. celý tým Leni příprava Párty túry 13:00 - 17:00
    • 26. 11. tým Leni - příprava Párty túry - 13:00 - 17:00
    • 27. zkouška Krabat celý den
    • 27. - 29. 11. 4x hrajeme Krabata
    • 2. 12. 15:30 - 17:00 hudební zkouška Bratři v ZŠ Umělecká, Praha 7
    • 3. 12. zkouška Párty 13:00 - 16:00 DAMU
    • 4. 12. v Altě 10:00 nástup, Puntíkáři 11:00 + 14:00 v rámci Knihex, cca 12:30 - 13:30 zkouška Párty, cca 14:30 - 16:00 zkouška Bratři
    • 5. 12. dopoledne Krabat  /8:00 nástup, 9:00 dílna, 10:00 představení
    • 5. 12. odpoledne Mikulášská DS Altí, zkouška 15:00, představení 16:00
    • 4. - 9. 12. - šestá Partitura v Altě, ferman ZDE, program ZDE
    • 6. 12. dopoledne Dark horse /
    • 6. 12. od 18:00 do 19:30 (max. 20:00) ALTA zkouška JOLA MANGPO
    • 7. 12. repríza JOLA MANGPO /nástup 8:00, 9:00 malá JOLA, 9:30 dílny, 10:15 představení + 17:00 představení malá i velká JOLA
    • 8. 12. Putování /nástup 8:00, 9:00 dílna, 10:00 představení
    • 8. 12. v podvečer Párty túra 17:00, zkouška od 16:00 - soubor TSL
    • 9. 12. dopoledne Pohádka po kapkách /9:00 dílna, 10:00 představení
    • 15. 12. Mailčká su a koleda (skupina C) pro seniory - začátek 10:00, sraz cca 9:30
    • 16. 12. 15:30 Klikovka hudební zkouška Bratři cello, housle, flétna, klarinet
    • 22. 12. 17:00 Klikovka - vánoční setkání starších dětí a studentů souboru
    • 27. - 30. 12. Hajnice - plánovací pobyt produkčního týmu a starších členů

Archiv kalendáře akcí 2015

  • 13. ledna od 19:00 valná hromada - plány na rok 2015
  • 16. (9:00 a 10:30) + 17. (16:00) leden, ALta - Hodně malá čarodějnice
  • 7. + 8. 2. workshop s Dorou Hoštovou v ALtě + 7. 2. dílna pro děti v nových halách
  • 13. února 16:00 - 18:00 zkouška Karlík, Alta
  • 14. únor zkouška Karlík v ALtě 9:00 - 18:00
  • 15. 2. zkouška Karlík v Altě od 11:00 do 18:00
  • 15. 2. taneční soutěž TO ZUŠ v Modřanech ocenění všech choreografií a přímý postup Trpaslík, To jsi ty, návrh na postup Červená
  • 16. 2. ALta 9:30 + 17:00 KARLÍK
  • 17. 2. ALta 8:30 + 10:30 KARLÍK
  • 22. 2.od 11:00 Malá inventura, ALta - Karlík, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/215411000160223
  • 23. 2. - 1. 3. Jarní prázdniny na koních/dva turnusy 
  • 6. 3. zkouška Krabata v Altě 13:00 - 18:00
  • 13. 3. 19:00 Letec na Nekázance, společná návštěva představení
  • 14. 3. setkání s partnery USA, Alta
  • 14. - 16. 3. zkoušky JOLA Alta
  • 16. + 17. 3./po + út celkem 4x Krabat
  • 17. 3./úterý/odpoledne 13:00 - 18:00 Dětská scéna v Altě - JOLA, Brum přímý postup Brum a JOLA
  • 20. - 22. 3. úpravy scénáře JOLA, Chřenovice
  • 28. 3. 11:00 - 17:00 zkouška JOLA, ALta + 13:30 - 14:30 lezení
  • 29. 3. postup na Otvírání v ALtě 10:00 - 13:30 + diskuse - JOLA, Brum přímý postup na Dětskou scénu JOLA, návrh Brum, http://www.drama.cz/otvirani
  • 29. 3. Alta - 16:00 premiéra JOLA, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/215411000160331, https://www.youtube.com/watch?v=M9cM38u3YR0
  • 3. - 6. 4. plánovací výjezd týmu zahraničního projektu/dospěláci - Hajnice
  • čtvrtek 9. 4. 19:00 schůzka s rodiči
  • čtvrtek 16. 4. soutěžní taneční přehlídka v Sedlčanech/Trpaslík, duet, 

    http://emimi.rajce.idnes.cz/Krajska_prehlidka_skupin_scenickeho_tance_16.4.2015_Sedlcany/

    ocenění obou choreografií
  • 24. 4. 17:00 - 19:00 zkouška Klikovka na USA - jen malé páry
  • 26. + 27. duben/ ne + po, ALta  celkem 3x Karlík
  • 28. + 29. 4. druhé kolo soutěže TO ZUŠ /Trpaslík, duet, Červená ocenění všech choreografií
  • 8. - 10. 5. plachtění na Orlíku
  • 5. + 12. 5. v rámci výuky charleston s Káčou
  • 14. 5. ples ZUŠ - zkouška odpoledne, začátek v 19:00 - start HITHIT https://www.hithit.com/cs/project/1391/rozsvitime-ameriku-turne-okolo-jezera-michigan
  • 29. - 31. 5. zkouška Divadla sebou - Osinalice na Kokoříně https://www.youtube.com/watch?v=BZJ7bDcNt-4
  • 2. 6. schůzka s rodiči - USA
  • 4. 6. Tanec školám - natáčení reportáže o integraci autistických dětí do kolektivu prostřednictvím tance http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky
  • 7. 6. 11:00 - 14:00 zkouška Divadla sebou, Bruma, JOLY v Altě http://youtu.be/M9cM38u3YR0
    https://www.youtube.com/watch?v=FPsfLQvNqDY
  • 11. 6. od 18:00 generálka JOLY v Sokolovně Klamovka
  • od 12. 6. do 16. 6. Dětská scéna Svitavy/ JOLA a Pan Brum /hrajeme v sobotu 13. 6. v 10:00 + 13:30 http://m.denik.cz/svitavsky_denik/c/vsechny-deti-jsou-pro-me-hvezdy-je-fajn-ze-ziji-divadlem-rika-petr-mohr-20150617.html, http://www.drama.cz/ds/, POSTUP JOLY NA JIRÁSKŮV HRONOV, https://www.youtube.com/watch?t=18&v=Ynqxki0sz5U
  • 18. 6. odpoledne zkouška Divse do USA, Klikovka od 15:00 do 19:00
  • 21. 6. festival Refufest na Točníku - 12:15 Pan Brum + workshop
  • 22. 6. Happening ZUŠ Klikovka
  • 23. 6.-27. 6. Američtí tanečníci u nás
  • 24. + 25. června Američani v ALtě - středa Krabat (+ AVU), čtvrtek Karlík (+LES)
  • 25. 6. 19:00 česko-americké představení ROZSVÍTÍME AMERIKU
  • 26. 6. 16:00 odpolední párty s Američany na Klikovce https://www.youtube.com/watch?v=FZzaF428qBA
  • 27. + 28. června zkoušení programu Divadla sebou pro USA /ALta
  • 25. 7. - 2. 8. pobyt v Jeseníkách a Orlických horách + festival  Menteatral v Neratově/ JOLA, charleston s babičkami https://www.youtube.com/watch?v=keOnAw0At5A, https://www.youtube.com/watch?v=-Kwej085P0M, http://www.jiraskuvhronov.cz/jh/rubriky/2015/zpravodaj-2015-04.pdf
  • 2. - 3. (4.) 8. JOLA v Jiráskově Hronově, hrajeme 3. 8. 16:00 + 20:45 http://youtu.be/fSgQ_Ol4aPM,
  • 5. 8. 11:00 - 17:00 zkouška Divadla sebou, ALTA
    7. - 24. 8. USA - turné kolem jezera Michigan http://youtu.be/uAcIhp4dcKs
  • 26. 8. 17:00 - 18:00 Divse v Altě
  • 13. 9. JOLA Alta /s lezením v Boulderu, představení od 17:00
  • 14. 9. 9:00 + 17:00 Hodně malá čarodějnice ALTA
  • 18. 9. zkouška od 16:00 v Lese
  • 19. 9. Pan Brum do Jičína - sraz 11:45 u ZUŠky, zkouška 14:00 v Jičíně, představení 15:00 v Jičíně
  • 25. - 28. 9. Chřenovice, soustředění účastníci Paříže
  • 30. 9. 13:00 natáčení reportáže pro ČT/JOLA, v podkroví na Klikovce - pořad bude 21. 12. ČTD
  • 2. - 4. 10. Dadainspirační dny Jindřichův Hradec - JOLA
  • 9. 10. nástup do 7:30, zkouška všech od 7:40, hrajeme 9:00 + 10:30 Putování ve větvích ALTA + zkouška nových alternací do 16:00
  • 10. 10. nástup Alta do 9:00, hrajeme od 10:30 Putování ve větvích ALTA + 12:00 - 14:00 zkouška nových alternací
  • 11. 10. 10:00 Liberál - zkouška Anna T., David, Leňa
  • 11. 10. Disk na DAMU - nástup Brumové a Kudláč do 10:00, hrajeme od 11:00 Pan Brum v Disku
  • 11. 10. Disk na DAMU - nástup JOLA do 11:45, zkouška 12:00 - 13:00, od 14:00 hrajeme JOLu v Disku
  • 14. 10. 19:00 kavárna Liberál "Oživlá kavárna"/Anna, David, Leňa s herci
  • 15. - 20. 10. soubor z Paříže v Praze/příjezd 17:00 na Klikovku
  • 17. 10. 15:30 Struny podzimu - Lenka a Honza vedou workshop Putování ve větvích, Minor
  • 18. 10. Brunch s Francouzi
  • 18. 10. 14:00 - 16:00 dílna Putování - Lenka a Honza vedou workshop Putování ve větvích, ALta
  • 18. 10. JOLA v Radlické Kulturní Sportovně, nástup 18:00, hrajeme od 19:00
  • pondělí 19. 10 na Klikovce od 18:00 večírek s Francouzi
  • 25. 10. celý den soustředění Divse
  • 27. 10. - 2. 11. +/- spolupráce v Paříži /červené sukně
  • 7. 11. účast na diskusi v rámci festivalu Popelka / Lenka
  • 7. 11. návštěva představení 19:30 Jatka/starší studenti
  • 8. 11. JOLA Rakovník Popelka
  • 21. 11. Pan Brum na NOCI divadel v Altě (s dílnou od 10:30) od 11:00
  • 22. - 30. 11. PARTITURA - ZKOUŠKY, STAVBA, HRANÍ DLE fermanu
  • 22. 11. JOLA + lezení / pokračuje zkouška Kavárny, večer 20:00 schůzka vedoucích dílen
  • 23. 11. 9:00 workshop + 10:00 JOLA, film, 12:00 zkouška Kavárny, odpoledne zkouška A + B + C
  • 24. 11. 9:00 workshop + 10:00 + Hodně malá čarodějnice + 11:00 Hodně malá čarodějnice podruhé + odpoledne zkouška Krabata od 14:00, zkouška Kavárny od 17:00
  • 25. 11. 9:00 workshop + 10:00  + Krabat, odpoledne zkoušky, od 18:00 vernisáž s oživlou kavárnou + 19:00 Krabat pro dospěláky/bez Honzy /
  • 26. 11. 17:00 + 18:00 / 18:00 - 20:00 Slovenský workshop určený pro E + F a další zájemce
  • 28. 11. Párty túra - od 9:00 zkoušky dle fermanu, hrajeme od 15:00 + 18:00
  • 29. 11. Karlík - zážitkový divadelní trenažer - dopoledne zkouška, hrajeme 14:00 + 16:00, od 18:00 do 19:00 zkouška Putování - jenom děti + nazvučení
  • 30. 11. 9:00 + 10:00 workshop + Putování
  • 30. 11. od 16:00 do 18:30 zkouška Divse, ALTA
  • 12. 12. od 18:00 ALTA zkouška Divse
  • 13. 12. od rána zkoušky a přípravy malé haly(od 10:00)
  • 13. 12.14:00 Benefice pro Kargyak - JOLA, dokument, Indie v Altě
  • 13. 12. 17:00 ALTA Amecický večírek, premiéra Divse pro Prahu a jačí raut
  • 17 12. tančení skupin A + B + C pro rodiče, vánoční besídka skupiny D
  • 27. - 30. 12. Hajnice pro absolventy a dospěláky

Archiv kalendáře akcí 2014

  • 11. - 12. 1. Kreadance, České Budějovice - seminář pro pedagogy
  • 18. + 19. 1. zkouška čarodějnice v Altě 10:00 - 17:00
  • 20. 1. v ALtě reprízy čarodějnice 9:00 + 10:30
  • 25. + 26. 1. zkoušení souboru na Klikovce
  • 26. 1. Činoherní klub Mikuláš zkouška od 10:00 v divadle přímý postup na celostátní přehlídku Otevřeno
  • 28. 1. valná hromada TSL
  • 8. - 9. 2. Kreadance, České Budějovice - seminář pro pedagogy
  • 9. 2. Zabijačka a prasečí dílna v Altě / od 16:00
  • 14. - 16. 2. výjezd Mikuláše do regionu - Štětice
  • 14. - 21. 2. jarní prázdniny na koních s tvorbou Karlíka a továrny na čokoládu
  • 23. 2. zkouška Hlasy na Klikovce
  • 24. 2. Studio ALTA Hlasy země / Malá inventura
  • 3. 3. Hodně malá čarodějnice v Altě 10:00 + 14:00 + 17:00
  • 9. 3. Hlasy země od 16:00 v Altě + skupiny C, D
  • 14. - 16. 3. výjezd Mikuláše do regionu / Chřenovice + nová tvorba
  • 21. 3. od 19:00 obvodní kolo přehlídky Dětská scéna - na Klikovce premiéra inscenace Trpaslík byl lesa král přímý postup na krajské kolo přehlídky Otvírání
  • 23. 3. krajské kolo taneční přehlídky v Salesiánu, choreografie Hra na Marii, Masopust, Zvonička, Spolu + Trpaslík, ocenění choreografií, nominace Spolu na národní přehlídku
  • 21. - 23. 3. zkouška Karlíka
  • 24. 3. zkouška Karlík odpoledne ZVON /vede Štěpán
  • 28. 3. od 15:00 - 18:00 zkouška umpalumpíci + děti Karlík Klikovka
  • 29. 3. Karlík zkouška Zvon od 16:30 - 21:00
  • 30. 3. od 10:00 Klikovka - natáčení a situace rodiny Telekuků
  • 4. 4. Karlík zkouška od 15:00 Klikovka a 18:30 do 21:00 Zvon
  • 5. 4. zkouška Karlík odpoledne 15:00 Gdoule, Fialky a umpové, od 16:30 do 21:00 všichni - Zvon
  • 6. 4. krajské kolo divadelní přehlídky v Karlíně Trpaslík byl lesa král přímý postup do celostátního kola Dětská scéna http://www.drama.cz/otvirani/
  • 9. 4. zkouška Karlík Zvon 14:00 - 18:00
  • 10. 4. zkouška Karlíka 14:00 - 17:00
  • 10. 4. 17:30 generálka Karlík ve Zvonu pro zvané
  • 11. + 12. 4. Karlík a továrna na čokoládu - veřejný work in progress v rámci výstavy Tima Burtona v Praze https://www.dropbox.com/sh/o9kwkq10xl9x5a9/R62ne541lU, http://youtu.be/9mrY5Gt1tCw
  • 16. 4. Cefe bizarre - představení absolventa TSL v Disku https://www.dropbox.com/sh/vxd2fywctmbug4b/4YMgBdyR0n 
  • 17. + 18. soustředění FB Rynholec
  • 18. - 21. 4. Velikonoce na Hajnici
  • 24. 4. 17:00 generálka Mikuláše na Klikovce
  • 25. 4. 16:00 Otevřeno Kolín / Mikuláš
  • 27. 4. Hodně malá čarodějnice v Trutnově (divadlo UFFO)-http://www.uffo.cz/
  • 29. 4. Den tance, otevřené taneční lekce pro zájemce v rámci našeho rozvrhu
  • 5. 5. od 16:00 - 19:00 zkouška Karlík ve Zvonu
  • 6. 5. od 17:00 - 19:00 zkouška Karlíka na Klikovce
  • 8. - 11. 5. jarní koně ve Štěticích
  • 13. 5. zkouška FB na DAMU 18:30 - 20:00
  • 14. 5. zkouška Karlík ve Zvonu 15:00 - 18:00
  • 15. 5. 20:00 ples ZUŠky - Masopust, Trpaslík, Square medley
  • 16. 5. zkouška FB DAMU 16:30 - 18:00
  • 16. + 17. 5. 4 představení Karlík a továrna na čokoládu - v rámci výstavy Tima Burtona v Praze http://youtu.be/-_pWcYn1Dug
  • 17. 5. zkouška FB DAMU 17:30 - 19:00
  • 18. 5. zkouška FB NOD 12:00 - 18:00 + společná návštěva představení v Disku
  • 19. 5. zkoušky FB NOD 14:00 - 20:00
  • 20. 5. během dne zkouška, od 20:00 premiéra Generace FB, NOD http://nod.roxy.cz/program?id=653, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097206490-udalosti-v-kulture/214411000120520/obsah/327637-tajnosti-a-nebezpeci-socialnich-siti
  • 21. 5. od 16:00 dílna Ve střehu-šelmě v patách, akce ve Veletržním paláci - mladší
  • 21. 5. od 19:30 společná návtěva předtsavení v Disku - starší
  • 29. 5. od 19:00 schůzka rodičů souborových dětí (starší dle zájmu návštěva Vojny v Disku)
  • 30. 5. večer nejstarší děti Disk - improvizace KALD
  • 31. 5. od 16:00 do 18:00 - zkouška Alta Hlasy a Peřinky
  • 1. 6. od 10:00 Alta zkouška zkrácený Krabat + vše do Lucerny
  • 1. 6. 16:00 Hodně malá čarodějnice + oslava Dne dětí (Masoust, Holka, Ptáčci, Square) - Alta, zkoušky odpoledne
  • 2. 6. 9:00 Hodně malá čarodějnice - Alta
  • 2. 6. od 18:00 Krabat a další ukázky v Lucerně https://jsns.cz/cz/gallery/11000/Fotogalerie_vyhlaseni_ceny_gratiastibi.html?&action=showcontents&galleryid=93
  • 3. 6. Generace FB, repríza NOD 20:00 - zkouška v NODu od 15:00
  • 5. 6. 8:40 ukázková lekce Tance školám v Kouzelné škole, Kodaňská 10, P 10
  • 7. 6. 16:00 představení Mikuláše na Refufestu
  • 10. 6. odpoledne Klikovka zkouška na Paříž, následuje stručná schůzka pro zájemce z řad rodičů
  • 11. - 16. 6. výměnný pobyt v Paříži - Mikuláš, Trpaslík, taneční pásmo Tour Eiffel
  • 16. - 18. 6. celostátní kolo přehlídky Dětská scéna/Svitavy - Trpaslík přímý postup na Jiráskův Hronov, nominace na celostátní přehlídku Divadlo, děti, výchova v Disku, http://fabrika-svitavy.rajce.idnes.cz/Detska_scena_2014_-_Divadlo_a_ostatni
  • 21. 6. Den Prahy 7 - vystoupení dětských skupin ve Šlechtovce /Stromovka
  • 23. 6. Happening ZUŠ
  • 24. 6. vysvědčení a vrácení kostýmů skupiny + od 18:00 schůzka s rodiči
  • 6. - 12. 7. plánovací soustředění tvůrčího týmu Karlík - Chřenovice
  • 13. - 18. července - dvě soustředění na Orlíku /starší a mladší skupina
  • 26. 7. - 3. 8. účast na festivalu Menteatrál v Neratově
  • 4. - 9. 8. soustředění + Trpaslík na přehlídce Jiráskův Hronov
  • 9. - 23. 8. turné po Provence a do Meschers
  • 25. - 28. 8. zkoušky Karlíka na Klikovce
  • 29. 8. - 3. 9. zkoušky Karlíka v Altě
  • 4. 9. od 16:00 zkouška Putování na Klikovce
  • 6. - 8. září Putování ve větvích ve Sladovně Písek/s výjezdem na koně https://www.flickr.com/photos/donaldjudge/sets/72157647381540995/
  • 19. 9. alta zkouška karlík
  • 20. 9. Alta 10:00 - 18:00 zkouška Karlík
  • 21. 9. od 17:00 Alta Hm... a my
  • 22. 9. od 9:00 a 10:30 Hm a My - Mikuláš s koncertem naživo
  • 22. 9. od 13:00 zkouška Karlík v Altě
  • 26. 9. - 28. 9. Slovensko/27. 9. od 17:00 Čarodějnice ve Stanici Žilina https://www.flickr.com/photos/stanica/sets/72157648063330276/, 28. 9. Karlík s výletem do továrny na čokoládu http://lyrachocolate.com/category/novinky/#lightbox
  • 2. - 5. 10. vedení semináře na Dadainspiračních dnech v J.H. - Lenka T.
  • 5 - 6. 10. 11:00 - 18:00 zkouška Generace FB + 6. 10. od 18:00 Generace FB v NoDu / Next wave
  • úterý 7. 10. ALta zkouška Karlík
  • středa 8. 10. spoluúčinkování dětí skupiny C na inscenaci O. Lipovského http://www.divadelni-noviny.cz/prase-v-divadle-no-12
  • 8. - 10. 10. 10:00 - 18:00 ALta / Karlík
  • sobota 11. 10. zkouška + od 16:00 1. premiéra Karlíka
  • TRPASLÍK 12. 10. od 11:00 Trpaslík v Disku
  • neděle 12. 10., zkouška + od 16:00 2. premiéra
  • pondělí 13. 10. ALta - Karlík od 10:00
  • 14. 10. 20:00 Generace FB v NoDu
  • 16. - 20. 10. děti z Paříže v Praze/17. 10. prohlídka Prahy, 17:00 Hlasy země, 18. 10. 14:00 Popelka v ND, 20:00 Caffe bizzare v Baráčniceké rychtě, 19. 10. 11:30 brunch na Žofíně, 20. 10. projížďka lodí
  • 17. 10. 17:00 Biograf  - Hlasy země
  • 25. 10. Putování ve větvích v Lese/Sladovna Písek
  • 25. - 29. 10. podzimní prázdniny v Živci u Písku
  • 6. 11. nástup 8:00 + 12:00 workshop, 10:00 + 13:00 Hodně malá čarodějnice + konference na DAMU
  • 7. 11. nástup 7:30, od 9:00 dílna a od 10:00 + 16:00 Putování ve větvích + ukázka skupiny B
  • 8. 11. zkouška Krabata od 9:00, od 15:00 workshop pro děti, od 16:00 Krabat + ukázka skupiny C + D 
  • 9. 11. zkouška od 10:00 Hlasy země, od 14:00 Mikuláš + od16:00 Mezigenerační Párty tůra vrcholící představením skupiny Hm... /Hlasy země, Tátové a mámy musí tu být s námi, dětská vystoupení skupiny
  • 15. 11. Noc divadel - ozvěny Partitury/Krabat od 17:00
  • 21. - 23. 11. Hlasy země na přehlídce seniorského divadla /Miletín
  • 30. 11. od 14:00 zkouška + od 16:00 Angel-y v Altě
  • 5. 12. od 9:00 + 10:30 Putování EKO v Altě
  • 5. 12. Mikulášská od 17:00
  • 6. 12. 13:30 work in progress Odzer/JOLA/
  • 6. 12. od 16:00 ALTA - Putování ve větvích
  • 11. 12. 17:30 - 18:30 indická ochutnávka JOLA
  • 27. - 30. 12. nejstaší členové na plánovacím soustředění na Hajnici

Archiv kalendáře akcí roku 2013

  • ne 13. 1. od 16:00 v Altě Hodně malá čarodějnice
  • po 14. 1. od 9:00 + 10:30 v Altě Hodně malá čarodějnice
  • 19. 1. od 16:00 na Klikovce setkání dětí a jejich babiček a dědečků – zahájení nového tanečně divadelního projektu
  • 1. –  3. února - soustředění skupiny E + F + vybrané mladší děti ve Sv. Jánu pod skalou
  • 9. – 15. února – tradiční jarní prázdniny na koních
  • 16. – 22. 2. Úvodní soustředění nového projektu dětí se seniory v Chřenovicích
  • 24. 2. Hodně malá čarodějnice na Malé inventuře ve Studiu ALTA od 14:00
  • 1. - 4. 3. pátek (9:00), sobota (17:00), pondělí (9:00 + 10:30)  série Putování ve větvích v Altě + 28. 2. zkouška dětí na Klikovce (Putování + Mikuláš)
  • 2. 3. 11:00 - 16:00 zkouška Krabata v Altě
  • 6. 3. v Altě obvodní kolo divadelní přehlídky s inscenací Strašidelná pravda o Tobiášovi. Nominace do širšího výběru na postup inscenace do krajského kola
  • st 13. 3. 17:00 v Altě obvodní kolo divadelní přehlídky s inscenací Tátové a mámy. Přímý postup inscenace do krajského kola Otvírání v Karlíně
  • 22. 3. schůzka s rodiči souborových dětí a prof. umělci na Klikovce od 19:00
  • 23. 3. v 11:30 Tátové a mámy ... na Otvírání v Karlíně, krajské kolo divadelní přehlídky. Nominace na národní přehlídku Dětská scéna http://www.ondrej-stanek.cz/karlin_2013
  • so 23. 3. Oslava jara Jaro Slav v Altě od 14:00
  • 29. 3. - 1. 4. Velikonoce na Hajnici / produkční tým
  • čt 4. 4. od 15:00 Velké vyhlídky a Mikuláš v Altě http://www.ondrej-stanek.cz/alta_2013_duben/
  • 4. 4. v 9:00 + 5. 4. v 9:00 + 10:30 + 14:00 + 16:00 Hodně malá čarodějnice
  • 6. 4. generálky na Klikovce + 7. 4. Krajská soutěžní přehlídka scénických tanců v Salesiánském divadle Nominace na národní přehlídku v Kutné hoře a ocenění dalších choreografií
  • 27. 4. - 1. 5. prodloužený víkend na koních - nová inscenace a filmy dětí
  • 3. - 5. května - zkoušení Hlasy země
  • 9. 5. od 17:00 Strašidelná pravda a projekce autorských filmů dětí na Klikovce
  • 11. 5. úklid dekorací, kostýmů a materiálů na Klikovce
  • 12. května - společná návštěva divadla v Celetné
  • 15. května dopoledne 9:30 + 10:30 představení Na Popelce pro školky - Peřinky a Komáři
  • 16. 5. ples ZUŠ na Klamovce - večer Velké vyhlídky + Škytavka + Prase
  • 21. 5. dopoledne 9:30 + 10:30 představení v ZUŠ pro školky Vločka a Klekání
  • 21. 5. od 19:00 schůzka produkce s rodiči skupiny E + F ohledně letních cest podkroví Klikovky
  • 24. - 26. 5. Osinalice na Kokořínsku - nová tvorba skupiny F + vybraní E
  • 29. 5. taneční prezentace na Staromáku od 14:30 do 15:00 /všechny skupiny TSL/
  • 31. 5. 15:00 odpoledne "představení pro Káju" v divadle MANA ve Vršovicích - skupina D
  • 31.5. - 2. 6. festival v Písku - Strašidelná pravda + koně
  • 7. – 10. nebo 12. 6. Národní přehlídka Dětská scéna - Tátové a mámy ... /NIPOS ARTAMA/ Nominace inscenace do dramaturgie regionálních divadel
  • 16. 6. podvečerní zkouška BUJARA na Klikovce
  • 17. 6. Sluno-vrata Alta - všichni TSL + DS
  • 18. - 24. 6. - spolupráce se školou v Paříži
  • 1. - 7. 7. soustředění v Chřenovicích Hlasy země
  • 26. - 28. 7. Hodně malá čarodějnice v Žilině + týden na Slovensku
  • 4. - 11. 8. plachtění na Orlíku
  • 16. 8. - 1. 9. - festival Český týden a jižní Francie / Velké vyhlídky, Mikuláš
  • 1. 9. Alta retro-hraní
  • 3. 9. + 5. 9. zkouška Krabata  Tobiáše na Klikovce
  • 6. 9.Putování ve větvích v Altě 2x dopoledne, po akci zkouška Krabata v Altě
  • 7. 9. Krabat na festivalu Kefír v Třebovli
  • 15. 9. od 16:00  „Památky v novém světle“ - v kostele Sacré Coeur, Holečkova ulice - Mikuláš, BuJARO a jednotlivé choreografie
  • 21.9. "Zažij město jinak" - představení na záchranu parku Kavalírka, Tátové a mámy
  • 21. - 22. 9. zkoušení Hlasy země
  • 24. 9. celý den 2x představení Tátové a mámy ve Vratislavicích
  • 27. 9. od 17:00 taneční zkouška Tobiáše na Klikovce
  • 3. 10. 18:00 + 20:00 Putování ve větvích pro Fombella v Táboře
  • 8. 10. 19:00 Klikovka - možnost nahlédnout do průběžné finanční zprávy letních akcí TSL
  • 12. - 13. 10. Kreadance, České Budějovice - seminář pro pedagogy
  • 18. 10. 19:00 Klub Biograd - Velké vyhlídky a Mikuláš + puntíkatá překvapení
  • 19. 10. 14:00 Umění v kapse, DOX
  • 17. - 22. 10. pobyt divadelního souboru z Paříže v Praze, ubytování dětí v rodinách
  • 19. + 20. 10. soustředění Generace FB / DAMU a Klikovka
  • 22. + 23. 10. od 19:00 NOD - Generace FB
  • 25. - 29. 10. zkouška Hlasy země
  • 30. 10. - 4. 11. III. PARTITURA - podrobně program v Partituře
  • 7. 11.  18:30 setkání rodičů členů souboru - na Klikovce
  • 8. 11. konkurz na nové obsazení dětských rolí
  • 9. - 10. 11. Mikuláš -  v Domě řemesel Arcadis ve Vysoké a v Truhlárně Kokořín
  • 16. 11. NOC DIVADEL - od 18:00 Pohádka po kapkách v Altě
  • 23. - 24. 11. Kreadance, České Budějovice - seminář pro pedagogy
  • 30. 11. - 1. 12. soustředění Hlasy země - Hala MicHala
  • 8. 12. Mikuláš a Mikulášská v Altě
  • 10. 12. BuJARO a vánoční přetstavení mladších dětí v Biografu
  • 12. 12. vystoupení na Vánočních trzích Anděl
  • 14. 12. od 14:00 Mikuláš v Rýnholci u Prahy - v jurtě, skupiny E + F + Filipa
  • 15. - 17. 12. zkoušení Hlasy země v Altě
  • 16. 12. 9:00 Pohádka po kapkách v Altě
  • 17. 12. 18:00 Hlasy země v ALtě - premiéra https://www.dropbox.com/sh/09uhl3i6xm9xiux/ZN7HUT0OM8

Archiv kalendáře akcí 2012:

  • 17. 1. Otevřená lekce technik současného tance
  • 24. 1. Valná hromada TSL
  • 27. 1. Hodně malá čarodějnice 10:00 + 13:30 Mlejn
  • 6. - 12. 2. jarní prázdniny na koních ve stájích Štětice
  • 25. 2. Sbal ho, burza představení, 11:00 Nová scéna
  • 26. 2. představení Krabat v rámci festivalu Malá inventura ve Studiu Alta od 14:00 + 16:00  http://www.malainventura.cz/2012/lang/cz/program/
  • 27. 2. 17:00 horní sál Klikovky – projekce z prázdnin na ledovém koni
  • 8. - 9. 3. série představení Krabat ve Studiu Alta (čt 10:00, pá 10:00 + 15:00)
  • 8. 3. odpoledne obvodní přehlídka Dětská scéna a Altě /nominace do dalšího kola/
  • 18. 3. krajská přehlídka scénických tanců v Salesiánském divadle, Praha /nominace na národní přehlídku a několik ocenění/
  • 24. 3. Jaro*slav, Alta / Oslava jara
  • 26. 3. TSL vedlo seminář taneční a pohybové výchovy předškolních dětí v Pardubicích
  • 27. + 28. 3. krajské kolo soutěže TO ZUŠ v Salesiánském divadle /To je moje peřina, Komáří svatba, Hodně malá čarodějnice, To jsi ty, Mlýny/ - nominace do ústředního kola a několik ocenění
  • 30. 3. schůzka tvůrčího týmu pro tvorbu nové profesionální inscenace
  • 1. 4. krajská přehlídka Dětská scéna v Karlínském spektru - Hodně malá čarodějnice, nominace na národní přehlídku
  • 3. 4. zahájení série lekcí tanečně pohybové výchovy v mateřské škole, Praha
  • 6. - 9. 4. společné Velikonoce na Hajnici
  • 12. 4. od 16:00 výběr dětí do nové profesionální inscneace od 16:00 na Klikovce
  • 21.4.2012 soutěžní "Přehlídka scénického tance" STAP /Peřina, Komáři, Jaroslav, Mlýny/, hlavní cena a dvě ocenění poroty
  • 26. 4. Hodně malá čarodějnice, Alta  9:00 + 10:30 +15:30
  • 27. 4. Pohádka po kapkách, Alta 9:00 + 11:00
  • 27. 4. - 29. 4. plachtění na Orlíku
  • 4. - 6. 5. swingové soustředění + 7. - 9. 5. zkouška s profíky v Chřenovicích 
  • 10. + pá 11. 5. série Krabat - Alta
  • 11. 5. večerní setkání rodičů na Klikovce /od 20:00
  • 18. - 20. 5. národní přehlídka ZUŠ (Kroměříž) /Peřina - nominovaní/ získané ocenění za choreografii
  • 23. 5. zkouška Putování
  • 24. - 25. 5. série představení Putování ve větvích v divadle Alta vždy v 9:00 + 11:00,
  • 26. 5. Hodně malá čarodějnice v Jenštějně u Prahy od 18:00
  • 27. 5. národní kolo taneční přehlídky v Kutné hoře od 11:00 Hodně malá čarodějnice 
  • 1. - 5. 6. soustředění pro budoucí adepty souboru s členy souboru TSL spojené s jízdou na koních
  • 8. - 13. 6. národní přehlídka Dětská scéna, Svitavy - Hodně malá čarodějnice 9. 6.
  • 16. - 17. 6. zkouška s profíky Alta + Nusle /vybraní/
  • 18. 6. 10:00 Staroměstská radnice - ocenění vítězství v soutěži ZUŠ
  • 18. 6. Hodně malá čarodějnice a další vystoupení na happeningu ZUŠ
  • 20. a 21.  série Putování ve větvích - Alta
  • 25. - 27. 6. pobyt dětí z Lužice v naší ZUŠ + představení s nimi a pro ně v pondělí 25. 6. v 16:00 workshop v Altě a v 17:00 Hodně malá čarodějnice s interakcemi na lanech + další program a raut
  • 28. 6. Klikovka rozdělení kostýmů, focení, swing - příprava na letní festivaly
  • 9. 6. Klikovka 19:00 schůzka rodičů ohledně zahraničních cest
  • 25. - 30. 6. zkouška s profíky v Altě /vybraní/
  • 15. - 22. 7. tanečně sportovní soustředění na Orlíku
  • 26. 7. od 17:00 zkouška na Klikovce - účastníci festivalu ve Skotsku / soubor
  • 27. 7. – 12. 8. Skotsko – zkušení / soubor
  • 16. 8: od 16:00 zkouška na Klikovce - účastníci festivalu ve Francii
  • 17. 8. – 26. 8. Francie – někteří zkušení a začínající / soubor
  • 27. 8. - 2. 9. stavba a zkouška s profíky v Altě /vybraní/
  • 4. - 5. 9. 13:00 - 18:00 zápis nových zájemců v tanečním sále ZUŠ Pod Klikovkou
  • 5. - čt 6. 9. odpolední zkoušky HMČ Alta /vybraní/
  • 11. 9. schůzka s rodiči členů souboru TSL - mladší 17:00, střední a starší od 18:00 na Klikovce
  • 21. - 23. 9. zkouška HMČ Altě /pátek odpoledne, víkend celý den
  • 28. - 30. 9. podzimní víkend na koních
  • 5. 10. výtvarná akce s předškoláky - barvení triček
  • 5. - 7. 10. soustředění HMČ - v Chřenovicích na Sázavě
  • 11. 10. v 19:30 předpremiera filmového dokumentu na Klikovce /pro zvané/
  • so 13. - 14. 10. zkouška alternací na Klikovce (sobota Tobiáš, neděle Pohádka)
  • po 15. 10. zkouška Tobiáš na šikmě v Altě / odpoledne/
  • čt 18. - 19. 10. série představení Putování vevětvích ve Studiu Alta
  • 20. 10. výtvarný workshop na Sázavě /kostýmy HMČ
  • pá 26. 10. České Budějovice - Odborná konference o neprofesionálním tanečním umění v regionech a projektu tanec školám, vystoupení předsedkyně TSL
  • 31. 10. 19:00 společná návštěva inscenace Štěpána Tretiaga, absolventa TSL, v Crossu
  • pá 2. 11. stavba, svícení, kostýmy a práce choereografů HMČ v Altě
  • 3. (12:00 - 18:00) - 4. 11. (10:00 - 17:00) předpremiérové zkoušení HMČ v Altě
  • 5. 11. 14:00 - 19:00 zkouška HMČ v Altě
  • ne 11. 11. generálkaHMČ v Altě + zkouška na Partituru sk. E
  • po 12. 11. zkoušky na Partituru - dle rozpisu
  • st 14. - 18. 11. II. festival Partitura - podrobný ferman stavby, zkoušek a představení v odkazu Partitura
  • pá 7. 12. Mikulášská - dopoledne Pohádka po kapkách a odpoledne Hodně malá čarodějnice v Altě od 17:00
  • po 10. - 11. 12. Krabat v KC Mlejn /po 10:00, út 10:30 + 13:45/
  • út 11. 12. od 17:00 představení na Vánočních trzích Anděl
  • čt 13. 12. 17:00 představení pro rodiče na Klikovce + promítání filmu z Partitury
  • 15. 12. soustředění mladších skupin
  • út 18. 12. od 16:00 + 17:00 představení na Vánočních trzích Anděl

 

 

Skotsko 2017

16.JPG

AKTUALITY

*

O PRÁZDNINÁCH NÁS MŮŽETE JEŠTĚ VIDĚT

*

16. 8. Bohemian Hall, Astoria, New York, 20./21. 8. Unionville, Michigan, 24. 8. 18:30 Linden, Michigan 26.8. Port Huron, Michigan, 27. 8. Oxford, Indiana v USA

*

Měli jsme ohromný úspěch ve Skotsku

ABERDEEN INTERNATIONAL YOUTH FESTIVAL

2. 8. 19:30 Divadlo Sebou Dalrymple Hall, Fraserburgh, Skotsko

3. 8. 19:00 JOLA MANGPO The Lemon Tree Theatre, Aberdeen, Skotsko

4. 8. 22:00 Divadlo Sebou Hillhead Student Village, Aberdeen, Skotsko

5. 8. 14:30 + 19:30 Divadlo Sebou HIS MAJESTY´S THEATRE, Aberdeen, Skotsko

*

S úctou jsme se zúčastnili festivalu Menteatrál a 29. 7. jsme v jkostele Marie Nanebevzaté zahráli Děti lví srdce

*

Odzer s přáteli se vrátil ze střechy světa. Odzer se během putování setkal se všemi svými sourozenci, rozesetými po indickém Himálaji, a především s rodiči. Děkujeme Vám všem za podporu!

V Zanskaru jsme uvedli představení:

2. 7. JOLA na festivalu Karsha Gustor v klášteru Karsha

4. 7. lidové tance ve vesnici Ičar

10. 7. JOLA s místními dětmi ve škole v Kargyaku

12. 7. tančíme spolu s dětmi z Kargyaku před posvátnou horou Gomporančen!

*

NGA KAMPA LA ČAČE

NEJSME NA TO SAMI

NA STŘECHU SVĚTA

Naše kamarádství hory přenáší!

Skoro v Indii

Odzer se svými kamarády 

LIGHT lehkým tancem

LIGHT rozsvítil ZUŠ OPEN

*

Co o nás napsali na Dětské scéně 2017

Střípky z putování Pitrýska ve Svitavách zahrál Vítek Gajdoš se svými kamarády!

video zde

*

Recenze JOLA  - Toyama 2016 

*

JOLA MANGPO v ČT

*

Napsali o nás aktuálně

  • Úspěchy našich absolventů zde a zde
  • Ostrava - Divadlo bez bariér zde
  • Jiráskův Hronov 2016 - Puntíkáři  zde a zde
  • Jola - Divadlo Drak Hradec Králové červen 2016 zde / s.4,5/
  • Dětská scéna Svitavy 2016 - Deník Dětské scény (č. 0, str. 3, č.1/41, č.2/56, č.3/69,č.5/116)
  • Dětská scéna Svitavy 2016 / Svitavský deník - 13.6.2016/

*

Facebook: Taneční studio Light

*