Zapsaní žáci TO ZUŠ - TSL 2016/17

A před - přípravná skupina, pondělí 16:45 – 17:30, podkroví, členský příspěvek 1 300 Kč za pol.

  1. Cohen Naomi
  2. Horáková Linda
  3. Hublová Johanka
  4. Kodymová Kristýna
  5. Laketič Barbora
  6. Přikrylová Eliška
  7. Přikrylová Lenka
  8. Raim Mia

B přípravka, pondělí 15:30 – 16:30(časem prodlouženo do 16:45), podkroví, čl. příspěvek 1 700 za pol.

  1. Bezouška Vojtěch
  2. Cohen Arielle
  3. Fialová Františka
  4. Gabarre Ema
  5. Kerker Karin
  6. Martinovská Anna
  7. Maulitov Aron
  8. Rinnová Anna
  9. Šamonilová Amálie
  10. Šamonilová Adéla
  11. Šídl Kryštof
  12. Šídlová Marie
  13. Štindlová Anděla
  14. Štindlová Johana
  15. Tomanová Frída
  16. Tomanová Stella

C ročníky taneční průpravy, úterý 14:00 – 15:00, čtvrtek 14:00 – 15:30, sál, čl. př. 2 300 za pol.

  1. Bártů Adélka
  2. Burketová Aneta
  3. Dvořáková Ema
  4. Fricová Elen
  5. Hamerská Tereza
  6. Kaňková Barbora 
  7. Kubizňáková Ester
  8. Muijderman Doris
  9. Novotná Aneta
  10. Pušová Ema
  11. Stahlová Karolína
  12. Strnadová Nela
  13. Švejdová Anna
  14. Vrabelová Luisa

 D nejmladší soubor, úterý 15:00 – 16:30, čtvrtek 15:30 – 17:00, sál, čl. př. 3 000 za pol.

  1. Bartošková Mína
  2. Černá Julie
  3. Gajdoš Vít
  4. Gajdošová Johana
  5. Hercíková Amálie     
  6. Hodek Cyril
  7. Kletečka Anna
  8. Krásová Markéta
  9. Novotná Anežka
  10. Semerádová Anežka
  11. Solarová Kateřina
  12. Součková Štěpánka
  13. Štěpánková Elen
  14. Vacková Ema
  15. Vrchovecká Liliana
  16. Zálešáková Charlota   
  17. Hejnová Linda              

E střední soubor TSL – úterý 16:30 – 18:00 taneční techniky kluci / holky, čtvrtek proměnlivě mezi 17:00 – 19:00 souborová práce, sál i podkroví

  1. Bárta Václav                               
  2. Bártová Julie
  3. Bártů Kateřina                           
  4. Budinská Filipa
  5. Caisová Evelína                         
  6. Fiřtová Johana         
  7. Janč Jeroným                                                            
  8. Krejčí Magdalena
  9. Kolařík Ondřej                      
  10. Lerchová Diana          
  11. Lerch Martin                               
  12. Munzbergerová Anna            
  13. Nesen Jaroslav          
  14. Solar Adam                                 
  15. Solarová Tereza                        
  16. Škodová Aneta                          
  17. Vorlová Emma           
  18. Žižková Rozálie

F Nejstarší soubor, úterý taneční techniky mladší kluci od 16:30 – holky a David od 18:00, někdy všichni společně nebo jiné dělení, sál i podkroví

  1. Budínská Viktorie                              
  2. Čižmariková Tatiana  
  3. Hodková Agáta                       
  4. Kabelková Justina                              
  5. Klinková Klára
  6. Kozáková Jana                                     
  7. Králík David- absolvent
  8. Krejčí Eliška                                          
  9. Kučera Matěj
  10. Mihalčiková Magdaléna
  11. Molíková Kateřina  absolvent
  12. Nahodilová Lenka- absolvent
  13. Stanzin Odzer
  14. Tretiagová Anna - absolvent
  15. Vondráčková Běla                              
  16. Votrubová Linda
  17. Wiatzková Adéla
  18. Zavřel Ondřej
  19. Žentelová Barbora

1x týdně cvičení s Renatou – úterý od 18:00, čl. př. 1 500 Kč. Za pol.

  1. Markéta Helebrantová
  2. Barbora Semeradová  
  3. Dita Vladyková
  4. Kateřina Waltarová
  5. Barbora Krásná
  6. Anna Kábelová
  7. Marta Lajnerová  

 

Japonsko 2016

DSC_1087.jpg

AKTUALITY

*

Odzer s přáteli se vrátil ze střechy světa. Odzer se během putování setkal se všemi svými sourozenci, rozesetými po indickém Himálaji, a především s rodiči. Děkujeme Vám všem za podporu!

V Zanskaru jsme uvedli představení:

2. 7. JOLA na festivalu Karsha Gustor v klášteru Karsha

4. 7. tančíme ve vesnici Ičar

10. 7. hrajeme JOLU s místními dětmi ve škole v Kargyaku

12. 7. tančíme spolu s dětmi z Kargyaku před posvátnou horou Gomporančen!

*

NGA KAMPA LA ČAČE

NEJSME NA TO SAMI

NA STŘECHU SVĚTA

Naše kamarádství hory přenáší!

Skoro v Indii

Odzer se svými kamarády 

LIGHT lehkým tancem

LIGHT rozsvítil ZUŠ OPEN

*

Co o nás napsali na Dětské scéně 2017

Střípky z putování Pitrýska ve Svitavách zahrál Vítek Gajdoš se svými kamarády!

video zde

*

Recenze JOLA  - Toyama 2016 

*

JOLA MANGPO v ČT

*

Napsali o nás aktuálně

  • Úspěchy našich absolventů zde a zde
  • Ostrava - Divadlo bez bariér zde
  • Jiráskův Hronov 2016 - Puntíkáři  zde a zde
  • Jola - Divadlo Drak Hradec Králové červen 2016 zde / s.4,5/
  • Dětská scéna Svitavy 2016 - Deník Dětské scény (č. 0, str. 3, č.1/41, č.2/56, č.3/69,č.5/116)
  • Dětská scéna Svitavy 2016 / Svitavský deník - 13.6.2016/

*

Facebook: Taneční studio Light

*